Оскільки в асортименті нашого магазину лише шкіряні сумочки, вважаємо за доцільне нагадати правила догляду за цими аксесуарами.
Отже.
Зберігання у відповідних умовах
Це важливий етап. Завдяки цьому шкіряна сумочка завжди матиме гарний вигляд.
Сумку варто зберігати в чохлах з натуральних тканин, в приміщенні, що провітрюється, очищену, просочену і зволожену. Шкіряні сумки мають тенденцію поглинати кольори інших матеріалів. З ними слід поводитися обережно, особливо з джинсами та іншими яскраво забарвленими тканинами. Уникайте складання, що поєднують їх один з одним, а також тісного зберігання в гардеробі. А щоб сумочка не втратила форму, варто виділити для неї окреме місце у шафі та наповнити її газетами чи паралоном.
Інтенсивні зовнішні фактори
- Дуже важливо не зберігати сумку під прямим сонячним промінням – це може призвести до втрати кольору, вона може стати тьмяною.
- Не стирайте шкіряну сумку - вона деформується і ви втратите цю річ назавжди.
- Не зберігайте сумку поруч із нагрівальними приладами – це пересушити шкіру і вона стане ламкою.
Правильне просочення шкіри – запорука успіху
Варто скористатися пропозицією засобів догляду, доступних на ринку, призначених для виробів з натуральної шкіри. Особливе значення має перша обробка відразу після покупки ще до першого використання. Щоб зробити це професійно, нанесіть на поверхню невелику кількість препарату. Подальші процедури слід повторювати в середньому кожні три місяці. Такий догляд ефективно захищає сумку від наступних забруднень, яку додатково стає набагато легше чистити. Крім спеціальних засобів, що просочують, доступних в магазинах, можна спробувати і природні методи.
Для сумок із темної шкіри рекомендується розчин лляної олії. Його можна приготувати, змішавши лляну олію з оцтом у співвідношенні 1:3. Приготовлену таким чином суміш наносять на сумку м'якою тканиною, завдяки чому сумка виглядатиме свіжою. Рекомендованим продуктом також є рицинова олія, яка зазвичай більш делікатна, ніж готові препарати, що є на прилавках магазинів. Після нанесення олії на сумку її слід акуратно відполірувати.
Для блискучих лакованих сумок варто використовувати бджолиний віск. Віск має консервуючі та миючі властивості, захищає від механічних пошкоджень. Систематичне чищення сумок як усередині, так і зовні дозволяє насолоджуватися ними довше. На перший погляд, догляд за шкіряною сумкою може здатися дуже простою справою. Проте способів чищення шкіри стільки ж, як і типів. Безсумнівно, доглянута шкіряна сумка – солідне та гарне доповнення до будь-якого вбрання.
Для гігієни рекомендується періодично чистити сумку зсередини. Підкладку можна вивернути і випрати або протерти вологими серветками, якщо маленька сумочка.
Подбайте про свою сумочку і вона служитиме вам довгі роки!